O nas

Jesteśmy polskim biurem podróży, działającym na rynku turystycznym od 1988 roku.  Przybliżamy świat tym, którzy chcą w pewny i przyjazny sposób dotrzeć do miejsca przeznaczenia. Wszyscy pracownicy naszego biura charakteryzują się pasją podróżowania, odpowiedzialnością, wytrwałością, skutecznością działania. Rozumiemy potrzeby, pragnienia i oczekiwania Klientów. 

Organizacja wyjazdów wakacyjnych to ogromne wyzwanie i zobowiązanie, zarówno wobec stałych Klientów, ale również tych, którzy zamierzają zostać naszymi Klientami w przyszłości.  Jeżeli planujecie Państwo popłynąć tramwajem wodnym po Canale Grande w Wenecji, zwiedzić Kaplicę Sykstyńską, spacerować po Champs Elysees, usłyszeć głos Big Ben’a, odpoczywać na plaży, zdobywać szczyty, czy też jeździć na nartach zapraszamy do naszego biura. 

Dla osób ciekawych świata i pragnących zwiedzać według własnego planu podróży np. śladami bohaterów powieści i filmów gwarantujemy realizację imprez na zamówienie. Jesteśmy biurem łączącym tradycję z nowoczesnością, zarówno od strony rozwoju technologicznego, jak i sposobu organizowania firmy.