Ubezpieczenia

Planujecie Państwo wypoczynek wakacyjny pod palmami, weekend w Paryżu, trekking na Bałkanach, a może wyjazd narciarski ? Warto i należy się ubezpieczyć, aby zagwarantować sobie i najbliższym spokój i bezpieczeństwo podróży.

Podczas wakacji narażeni jesteśmy na problemy zdrowotne, jak: poparzenie słoneczne, udar, zatrucie pokarmowe czy wysoka gorączka. Nigdy nie przewidzimy jak nasz organizm zareaguje na zmianę klimatu. W takich sytuacjach często konieczna jest pomoc lekarza. Dzięki ubezpieczeniu turystycznemu nie poniesiecie Państwo wysokich kosztów leczenia za granicą.

Wystarczy dopasować odpowiedni pakiet do celu Państwa wyjazdu. Polisa turystyczna zawiera zawsze ubezpieczenie: kosztów leczenia, ratownictwa i assistance, pomocy prawnej, następstw nieszczęśliwych wypadków.

Istnieje możliwość rozszerzenia ochrony o dodatkowe ubezpieczenia:bagaż i inne cenne przedmioty, sprzęt sportowy, OC w życiu prywatnym.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zrozumieć problemy podróżnych. Wiemy, że przypadki losowe mogą pokrzyżować plany i skutkować koniecznością anulowania biletów lotniczych, rezerwacji noclegów lub rezygnacji z imprezy turystycznej. Aby uchronić się od skutków finansowych oferujemy naszym Klientom kompleksowy wariant ubezpieczenia turystycznego, obejmujący rezygnację lub przerwanie imprezy turystycznej.