Wczasy

Wakacje, wczasy, wypoczynek, urlop, podróż, wycieczka … tyle słów – jedno znaczenie. To czas zarezerwowany na relaks. Okres odpoczynku od pracy, szkoły, domowych obowiązków, kłopotów. Dla wielu z nas to wyjazdy w lipcu i sierpniu. Dla osób oczekujących pięknych widoków, spokoju i niższych cen to kwiecień, maj, wrzesień i październik.

Jedni planują wyjazdy wakacyjne z dużym wyprzedzeniem 4-9 miesięcy, szczegółowo planując wypoczynek, inni spontanicznie decydują się na za zakup wakacji w ostatniej chwili.

Wszystkich nas łączy marzenie o wspaniałych wakacjach; malownicze małe miasteczko z barami, sklepami i rozrywkami, hotel położony blisko centrum przy plaży z leżakami i parasolami, duży basen, ciepła woda w morzu, słońce przez cały czas pobytu, sprawdzony hotel, oraz dobra obsługa.

W poszukiwaniu ideału spędzamy godziny przed komputerem, zapoznając się z opiniami pozytywnymi i negatywnymi innych ludzi. Każdy z nas jest inny i ma inne oczekiwania.

Tracimy marzenia, tracimy możliwość odkrycia samodzielnie cudownej knajpki, cukierni, pięknego widoku. Nic nas już nie może zaskoczyć.

Zapraszamy do biura.

Wspólnie ustalimy najważniejsze szczegóły wyjazdu włącznie z budżetem i zarezerwujemy ofertę.

Dysponujemy doświadczeniem praktycznym i ofertami  wszystkich operatorów: Itaka, Rainbow, Neckermann, Grecos, Coral Wezyr, Sun Fun, Exim, Logos, Sigma Travel, Best Reisen, Prima Holiday, Orex, Tęcza i wielu innych.  

Jesteśmy zawsze po Państwa  stronie i dołożymy starań aby oferta spełniła oczekiwania.

– wakacje z przelotem samolotem 7/9/11/14 dni

– apartamenty /domy / hotele z dojazdem samochodem

– wakacje na statku – rejsy

– wakacje z przejazdem autokarem